top of page
banner_product_line_2.jpg

Poplašné zabezpečovací a tísňové systémy (elektrické zabezpečovací systémy)

 

jsou základním kamenem zabezpečení objektu. Chrání před vniknutím nežádoucích osob již od vnějšího perimetru pozemku (infra-závory, detekční kabely, venkovní pohybová čidla, ad.) přes plášťovou ochranu budovy (detektory tříštění skla, magnetické kontakty na oknech a dveřích, ad.) po samotnou ochranu vnitřních prostor (Pohybové detektory, tlakové, otřesové, ad.).                                                                                    

Systém se skládá z ústředny systému, detektorů, ovládacích klávesnic a výstupních prvků podávajících zprávu o narušení objektu.
 

Ústředna

Na ústřednu, která se ovládá dle potřeb uživatele jsou napojena různá čidla, jež sledují určené prostory. Moderní ústředny EZS, které dodáváme, jsou výhradně mikroprocesorové, programovatelné s oddělenou klávesnicí. Klávesnice je buď v provedení s LCD displejem, LED indikátory nebo dotykovým displejem. Pomocí těchto prvků je celý systém ovládán a programován a zároveň signalizuje veškeré stavy systému. 
Zabezpečovací systém umožňuje doplnění o prvky automatizace domácnosti, karetní systém nebo domácí interkom. 
 

Detektory

Detektory slouží k detekci narušení objektu. Chrání buď plášť objektu
(okna, dveře popř. zdi), nebo prostor uvnitř objektu. Pro plášťovou ochranu objektu používáme magnetické kontakty pro zabezpečení otevíratelných částí a  detektory tříštění skla pro ochranu prosklených ploch objektu. Detektory tříštění skla analyzují zvuk tříštění skla a bezpečně zabezpečí veškeré prosklené plochy v okruhu 10 m od detektoru. 


Výstup poplachové informace

Lokální poplachová informace je vyhlášena pomocí  venkovních nebo vnitřních sirén. Venkovní siréna má zpravidla vlastní zálohovací baterii, je umístěna  v dvojitém ocelovém krytu a je vybavena sérií antidemontážních kontaktů. Sirénu je prakticky nemožné zneškodnit bez její aktivace.
Výstup poplachu může být dále přenášen pomocí GSM brány (pageru) na pult centrální ochrany nebo třeba na mobilní telefon

Dodávané systémy

97-DSC-Power-NEO.png

DSC Power Neo
DSC Power Neo PRO
Drátový a hybridní systém

images.jpg

DSC Power Master
Vysoce bezpečný bezdrátový systém

75-PowerMaster_360_New_Header2_edited.jpg

DSC WP Serie
Bezdrátový systém pro střední objekty.

234-1_untitled-design--15.png

AJAX

Moderní bezdrátový systém pro domy a byty

Kelcom International Třebíč s.r.o.
Hrotovická 160, 674 01  Třebíč

HOT LINE 24 hodin denně 602 15 10 10

Tel.: 568 823 750

Mail: info@kelcomint.cz

         servis@kelcomint.cz

Copyright Kelcom International Třebíč s.r.o., 2022

bottom of page