top of page
visonic-system-panels.jpg

Power Master

Power Master je profesionální bezdrátový zabezpečovací poplašný systém. Je vhodný pro pokročilé aplikace monitorování bezpečnostních poplachů a náročný provoz, má vynikající dosah, prodlouženou životnost baterie a bezkonkurenční bezdrátovou robustnost. Poskytuje vynikající bezdrátové funkce se všemi periferiemi.

PowerMaster-30 G2 plně odpovídá nejnáročnějším požadavkům, kterým dnes bezpečnostní průmysl čelí.

 

O technologii PowerG Wireless

 

PowerG kombinuje několik v praxi ověřených pokročilých bezdrátových technologií, jako jsou technologie používané v celulárních sítích a Bluetooth, s vysoce spolehlivou metodou šifrování AES. Největší inovací v PowerG je, že tyto technologie fungují na nedobíjecích bateriích, přičemž všechna zařízení zůstávají připojena a online. Při použití v rezidenčních nebo komerčních bezpečnostních poplašných systémech poskytuje tato kombinace technologií bezkonkurenční spolehlivost, robustnost a dosah přenosu, které jsme od moderních bezdrátových aplikací očekávali – tentokrát na baterie. Kromě toho poskytuje PowerG řadu výhod pro profesionální instalátory, centrální monitorovací stanice i koncové uživatele. Životnost baterií v jednotlivých prvcích systému je až 8 let.

Základní prvky systému

powermaster-10-2443-0.jpg
mp-802-pg2-4224-0.jpg
kp-160w-pg2-2667-0.jpg
gb-502-pg2-3602-0.jpg
mc-303-pg2-5323-0.png

Bezdrátová ústředna PowerMaster-10 G2 s podporuje až 30 bezdrátových zón, 8, bezdrátových klávesnic, 8 bezdrátových ovladačů / 8 přívěšků,4 bezdrátové sirény, 4 opakovače signálu, 3bloky.

Powermaster-10 představuje novou éru elektronické zabezpečovací signalizace. Díky revoluční bezdrátové technologii PowerG od společnosti VISONIC systém vyniká vysokou spolehlivostí a bezpečností. 

Podporuje

  • 30 bezdrátových zón

  • 8 bezdrátových klávesnic

  • 8 bezdrátových ovladačů / 8 přívěšků

  • 4 bezdrátové sirény

  • 4 opakovače signálu

  • 3 bloky

Díky obousměrné komunikaci mezi ústřednou a všemi prvky v systému je zaručena maximální bezpečnost celého systému. Díky opakovači signálu RP-600 PG2 je systém možné použít i do větších a rozlehlejších aplikací. 

Bezdrátová bílá ikonová klávesnice s obousměrnou komunikací a integrovanou čtečkou čipů pro ústředny POWERMASTER. Součástí balení jsou 3ks čipy (K-303465) pro ovládání ústředen.

KP-160W PG2 je navržena tak, aby umožňovala jednoduché intuitivní ovládání zabezpečovacího systému to i dětem a starším lidem. Umožňuje snadné zapnutí a vypnutí zabezpečovacího systému, spouštění nouzového, požárního a tísňového alarmu. Klávesnice může ovládat programovatelný výstup (PGM). Obousměrná komunikace se zabezpečovací ústřednou nabízí majitelům domů vizuální indikaci úspěšného provedení příkazu a informaci o stavu systému.

Bezdrátový PIR detektor s imunitou zvířat s čidlem teploty PowerG a dosahem 12m.

MP-802 PG2 je inteligentní dvojitý vnitřní detektor pohybu PIR, který nabízí spolehlivou detekci pohybu a sledování teploty v jednom snadno instalovatelném a atraktivním zařízení.

Díky vestavěné technologii PowerG nabízí bezdrátový detektor MP-802 PG2 osvědčenou ochranu proti vniknutí s vynikající odolností proti falešným poplachům. Je kompatibilní s řadou poplachových systémů POWERMASTER

Funkce dvojí detekce (pohybu a teploty) řeší rostoucí poptávku na trhu pro zařízení s inteligentními schopnostmi. Snadno přístupný prostor pro baterie a delší životnost baterie snižují požadavky na údržbu.

Kompaktní MP-802 PG2 má elegantní, moderní vzhled, který dokonale splyne s jakýmkoli dekorem. Je perfektně tvarován pro nenápadné rohové umístění.

MP-802 PG2 používá revoluční bezdrátovou technologii PowerG od společnosti VISONIC, která používá vysoce spolehlivou metodu šifrování AES, systém tak vyniká vysokou spolehlivostí a bezpečností

Bezdrátový obousměrný detektor rozbití skla pro okna a skleněné dveře kompatibilní s ústřednami PowerMaste. Poskytuje vynikající spolehlivost při detekci rozbití skleněných ploch namontovaných na vnější stěně budov a tvoří tak další část obvodové ochrany.

GB-502 PG2 je založen na sofistikovaném, všesměrovém akustickém rozpoznávání a patentované technologie mikrofonu, který nepřetržitě naslouchá zvukům a analyzuje je se vzory. 3-stupňový  procesu přesně zachycuje skutečné události a poskytuje bezprecedentní spolehlivost s téměř nulovým počtem falešných poplachů. Identifikuje rozbití většiny typů skel včetně tabulových, tvrzených, laminovaných, drátěných a utěsněných izolačních.

GB-502 PG2 použivá inovativní technologii PowerG, která v sobě spojuje řadu pokročilých, provozně osvědčených technologií, stejně tak využívá vysoce spolehlivé šifrování metodou AES umožňující rozšířený rozsah přenosu a extra dlouhou životnost baterie až 5 let. Během instalace není nutná žádná úprava, protože detektor je plně předkalibrován. Detektor je chráněn zadním tamper spínačem, který je aktivován, když je kryt odstraněn, nebo, když je základna násilně oddělena od stěny.

Bezdrátový skrytý magnetický kontakt s obousměrnou komunikací pro ústředny POWERMASTR je určen především k ochraně dveří a oken. Díky své velikosti je vhodný prakticky pro jakýkoliv typ oken či dveří. Toto vysoce spolehlivé zařízení s nejvyšším výkonem bezdrátové komunikace lze snadno instalovat a provozovat v širokém spektru obytných a komerčních prostor

kf-235b-pg2-2448-0.jpg

Bezdrátový 4-tlačítkový ovladač s obousměrnou komunikací v černém provedení PowerG pro ústředny PowerMaster

Ovladač pro ovládání zabezpečovacího systému může být také použit pro nouzovou signalizaci, domácí automatizaci a další dálkové ovládání aplikací. Ovladač umožňuje vizuální ověření, že požadovaná příkaz byl úspěšně proveden.

sr-740-pg2-2685-0.jpg

Bezdrátová venkovní siréna SR-740 PG2 je obousměrná bezdrátová venkovní siréna se stupněm krytí IP55 pro ústředny POWERMASTER. Obousměrná komunikace umožňuje mít plně pod dohledem komunikaci s ústřednou. Nabízí vizuální a zvukové upozornění na alarm, požár, nízký stav baterie a poruchu komunikace.

images.jpg

Kelcom International Třebíč s.r.o.
Hrotovická 160, 674 01  Třebíč

HOT LINE 24 hodin denně 602 15 10 10

Tel.: 568 823 750

Mail: info@kelcomint.cz

         servis@kelcomint.cz

Copyright Kelcom International Třebíč s.r.o., 2022

bottom of page