top of page
81alarm-1600x633-01-min.png

AJAX

Ajax je chytrý, bezdrátový zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.Ajax vás spolehlivě ochrání proti vniknutí, ohni, zaplavení a umožní vám vzdáleně ovládat spotřebiče. Veškerá zařízení můžete libovolně dokupovat a přidávat jednotlivě. Vše poté jednoduše připojíte v mobilní aplikaci na pár kliknutí. Maximální vzdálenost mezi Hubem a čidly je až 2000 metrů v otevřeném prostoru. Ve vašem prostředí se může lišit kvůli stěnám, stropům a dalším bariérám, které tuto vzdálenost mohou zkrátit. U každého čidla můžete před instalací provést v aplikaci test, který vám ukáže sílu signálu. Zařízení  Ajax jsou zcela bezdrátová, a tedy napájeny pomocí baterií. Aby životnost baterií byla co nejdelší, funguje Ajax pomocí speciálního rádiového protokolu Jeweller. Díky tomuto protokolu mohou některá zařízení fungovat až 7 let bez nutnosti výměny. K systému Ajax můžete připojit i kamery výrobců třetích stran. Můžete si vybrat téměř jakoukoliv kameru, která podporuje RTSP nebo bezproblémově připojit kamery značek Dahua, Uniview, Hikvision, DVR a Safire.

Základní prvky systému

Ajax KeyPad je bezdrátová dotyková klávesnice umožňující jednoduché ovládání zabezpečovacího systému zadáním číselného hesla či stisknutím tlačítka. V krizové situaci lze rovněž diskrétně spustit tísňový poplach

Ajax Hub - centrální ovládací panel (ústředna) bezpečnostního systému Ajax monitoruje komponenty v bezdrátové síti a sbírá data prostřednictvím unikátního protokolu Jeweller. Ajax Hub analyzuje hrozby, filtruje falešné poplachy a upozorňuje na jakékoliv nebezpečí. Ajax Hub je prvním krokem v cestě za dosažením chytré a skutečně bezpečné domácnosti.
 

 • Podpora až 50 uživatelů

 • 100 komponentů 

 • 9 podsystémů (bloků)

 • Ethernet + záloha komunikace pomocí GSM sítě (GPRS)

 • Podpora až 10 IP kamer (RTSP protokol)

 • Podpora IP komunikace na bezpečnostní agenturu (PCO) protokolem Contact ID a SIA

 • LED indikace

 • Signalizace poplachu a dalších událostí prostřednictvím push notifikací, SMS zpráv nebo telefonního hovoru

 • Sabotážní kontakt Tamper

 • Obousměrná šifrovaná komunikace, komunikační protokol Jeweller 868MHz

 • Dosah signálu až 2000 m (otevřený prostor)

 • Mobilní aplikace pro iOS a Android

 • Napájení 8 - 20VDC

 • Vestavěný záložní akumulátor 2 Ah (až 15 h provozu)

ajax-hub-12v-white-5984-0.jpg
ajax-keypad-white-6044-0.jpg
ajax-motionprotect-white-6023-0.jpg
ajax-button-white-6048-0.jpg
ajax-doorprotect-white-6019-0.jpg
ajax-homesiren-white-6050-0.jpg
ajax-motioncam-white-6031-0.jpg

Ajax MotionProtect detekuje již první krok každého narušitele ve střeženém prostoru, přičemž spolehlivě ignoruje pohyb domácích mazlíčků, průvan a další příčiny falešných poplachů.

Ajax MotionCam detekuje již první krok každého narušitele ve střeženém prostoru, přičemž spolehlivě ignoruje pohyb domácích mazlíčků, průvan a další příčiny falešných poplachů. V případě poplachu je schopen zachytit sekvenci snímků pro ověření jeho příčiny.

Ajax DoorProtect díky miniaturním high-end senzorům a bezdrátové komunikaci umožňuje zabezpečení oken a dveří na několika podlažích budovy. Detektor disponuje konektorem pro připojení drátového detektoru či zařízení s NC výstupem.

Ajax Button - Bezdrátové tísňové tlačítko s ochranou proti náhodné aktivaci. Chytré programovatelné tlačítko Ajax Button slouží k rychlému přivolání pomoci nebo jedné programovatelné funkci, kterou si snadno nastavíte ve vaší aplikaci.

Ajax HomeSiren je bezdrátová siréna určená pro použití ve vnitřních prostorech. Intenzitu akustické signalizace lze nastavit v rozmezí 81 až 97 dB. Siréna navíc disponuje konektorem pro připojení externí LED signalizace.

Kelcom International Třebíč s.r.o.
Hrotovická 160, 674 01  Třebíč

HOT LINE 24 hodin denně 602 15 10 10

Tel.: 568 823 750

Mail: info@kelcomint.cz

         servis@kelcomint.cz

Copyright Kelcom International Třebíč s.r.o., 2022

bottom of page