top of page

O nás

Voltmetr

Firma KELCOM vznikla v roce 1969 v Kanadě v městě WINDSOR, se zaměřením v oblasti zabezpečovací a telekomunikační techniky. V následujících letech využila bohatých  marketingových a pracovních zkušeností, které zúročila v nových firemních pobočkách - Chathane, Saonii a na Floridě v USA.

V roce 1991 přenesla svou sféru zájmů mj. i do Československa , kde nyní působí v ČR a SR více než 20 zastoupení firmy. Každé z těchto zastoupení je připraveno nabídnout klientovi zabezpečovací zařízení špičkové úrovně formou komplexní služby, počínaje poradenským a konzultačním servisem, přes projekční činnost, vlastní montáž a realizaci až po dokonalý záruční a pozáruční servis.
Veškeré aktivity pracovníků firmy motivuje snaha o dokonalé zabezpečení všech přání a požadavků klienta. Krédo firmy je v precizní práci, korektním a mlčenlivém vystupování a jednání všech zaměstnanců. 
Firma je držitelem certifikátu jakosti dle normy  ISO 9001/2001.

Komponenty dodávané naší firmou jsou schválené pro použití v ČR. Pro naše zákazníky zajišťujeme nepřetržitý 24 hodinový servis denně. V případě jakéhokoliv problému, např. s bezpečnostním systémem, vyjíždí okamžitě náš hotovostní technik v kteroukoliv denní nebo noční hodinu.

Jsme českým zástupcem společností, působící v oboru dodávek a montáže veškerých slaboproudých instalací. Snahou naší firmy a všech jejich zaměstnanců je v maximální míře vyhovět všem požadavkům zákazníka.


Důraz klademe na 100% kvalitu všech prováděných prací.
Zaměstnanci firmy jsou vyškoleni přímo ve výrobních závodech nebo u přímých zastoupení dodavatelských společností.

Jsme připraveni vyhovět všem Vašim požadavkům v oblasti slaboproudých instalací a splnit Vám všechny Vaše představy o kvalitních a pružných službách!

Meet the Team

Náš tým

029_edited.png

Aleš Halačka

Aleš je náš zkušený a dlouholetý obchodník. Potřebujete pomoct s návrhem slaboproudého systému nebo zpracovat cenovou nabídku? Zavolejte Alešovi na číslo
602 793 466.

033_edited.png

Libuše Podlešáková

Líba je naše asistentka. Pokud potřebujete servis nebo  změnit termín revize či servisu zavolejte ji na číslo 568 823 750.nebo 602 15 10 10

027_edited.png

Martin Podlešák

Martin má u nás na starosti řízení a plánování montáží i servisů. Máte nějaký problém, zavolejte mu na číslo 724 133 179.

radekpodlesak-267_edited.png

Radek Podlešák

Radek se stará o nákup materiálu a zároveň projektuje v Autocadu.

0044_edited.png

David Jakoubek

David je náš servisní technik. Za víc jak 25 let praxe zná z naší branže opravdu všechno.

003_edited.png

Stanislav Outrata

Standa je náš servisní technik a zaměřuje se na požární signalizace.  Zná téměř všechny systémy EPS, které jsou nás dostupné.

Petr Hučko

Petr je náš další servisní technik. Zaměřuje se na zabezpečení, komunikátory, kamery a veškeré IT technologie.

Daniel Jarolím

Dan je servisní technik na kterého se můžete obrátit s jakýmkoliv problémem.

012_edited.png

Ivoš Mareček

Ivoš je náš dlouholetý vedoucí montážní skupiny. Můžete se spolehnout, že pod jeho vedením, bude práce odvedena kvlalitně a v termínu.

Kelcom International Třebíč s.r.o.
Hrotovická 160, 674 01  Třebíč

HOT LINE 24 hodin denně 602 15 10 10

Tel.: 568 823 750

Mail: info@kelcomint.cz

         servis@kelcomint.cz

Copyright Kelcom International Třebíč s.r.o., 2022

Jirka Sochor

Jirka je náš další vedoucí montážní skupiny. Na jeho rychlou a kvalitní práci se můžete vždy spolehnout. 

bottom of page