top of page
kopie cctv proužek.jpg

Kamerové systémy a domácí video telefony

Uzavřené televizní okruhy nalézají v současné době velmi široké uplatnění. Kamery hlídají přístupové cesty do objektů, prodejní plochy obchodních domů, parkoviště, sledují technologické procesy a dnes již také dokáží například vyhodnocovat pohyb ve vybraných částech snímaného obrazu. Kelcom International dodává celé spektrum kamerových systémů od těch ekonomických pro běžné provozy až po systémy špičkové kvality do těch nejnáročnějších aplikací.

Celý systém uzavřeného televizního okruhu se skládá z jednotlivých kamer, řídící, zobrazovací a nahrávací jednotky.
 

Kamery


V současnosti se již používají téměř výhradně barevné IP kamery. Nejčastěji od výrobce Dahua. Venkovní kamery jsou umístěné ve vyhřívaných vodotěsných krytech. Různé druhy výměnných objektivů a kamer zajistí kvalitní obraz za všech podmínek. Sledovaný objekt je možné pomocí zoom objektivů přibližovat a kamery můžeme natáčet jak ve vertikálním, tak horizontálním směru a to vše řádově během zlomku sekundy (např. speed dome kamery).Kamery lze připojovat přes web server i přímo do sítě LAN/WAN a zobrazovat třeba v aplikaci na mobilním telefonu. Moderní kamerové systémy umějí rozpoznávat obličeje, hlídají překročení čáry, rozpoznávají SPZ nebo spustí poplach při zmizení předmětu.

LOGO.e093234.png
20160805033602_81537.png

Termální kamery

Termokamery, které nevyžadují zdroj světla, jsou vynikající pro poskytování vylepšeného pokrytí v různých prostředích, jako jsou ty s drsnými podmínkami nebo extrémní tmou. Kromě toho mají termokamery schopnost detekce a měření teploty na velkou vzdálenost, což umožňuje jejich použití ve spojení s kamerami ve viditelném světle pro dosažení komplexního dohledu za každého počasí.

Záznamová zařízení
 

V současné době  se používá záznam výhradně na pevný disk nebo na cloud.  V obou případech je možné sledovat všechny kamery najednou na monitoru nebo nahrávat pouze alarmové změny obrazu. Vyhledání požadovaného časového úseku nahrávky je prakticky okamžité. Z obrazovky počítače lze i ovládat kamery (polohování a zoom), nebo lze použít ovládací klávesnice. Pro sledování vzdálených objektů lze obraz jednotlivých kamer přenášet přímo do vašeho počítače nebo mobilního telefonu. 

Domací videotelefony

Produktová řada Video Intercom společnosti Dahua usnadňuje komunikaci mezi návštěvníky, majiteli domů a centry správy nemovitostí. Interkomové produkty Dahua se dodávají ve všestranné řadě IP, Wi-Fi, 2-drátových a analogových řešení pro domy, malé byty a velké byty.

Systém správy je dodáván jak v PC klientovi, tak v mobilní aplikaci. Díky tomu je pro ostrahu pohodlné spravovat celou obytnou komunitu pomocí PC klienta, zatímco obyvatelé mohou přijímat dveře odkudkoli prostřednictvím naší intuitivní mobilní aplikace.
 

uploads_image_20210805_banner---www-mob.png
products_02.jpg

Kelcom International Třebíč s.r.o.
Hrotovická 160, 674 01  Třebíč

HOT LINE 24 hodin denně 602 15 10 10

Tel.: 568 823 750

Mail: info@kelcomint.cz

         servis@kelcomint.cz

Copyright Kelcom International Třebíč s.r.o., 2022

bottom of page