ReferenceGE  Money Bank


pobočka v TřebíčiPro GE Money Bank dodáváme elektronické zabezpečení a kamerový systém pro centrálu i pobočky po celé Jižní Moravě a Vysočině. Je to již více než 10 let co jsme provedli první instalaci. Dnes  provádíme pravidelné revize a kontroly u více než 40ti poboček. Pro tohoto zákazníka zajišťujeme servis s dobou nástupu do 4 hodin od nahlášení poruchy.Zámek Třebíč

 Při rozsáhle rekonstrukci třebíčského zámku, jsme instalovali veškeré slaboproudé systémy. Zabezpečení, kamery, přístupový systém, požární zabezpečení, strukturovanou kabeláž a ozvučení expozic. Celková hodnota našich dodávek byla více jak 4,5 milionu korun. 

Muzeum Vysočiny


Realizovali jsme kompletní slaboproudé instalace v nově budovaných depozitářích v hodnotě více než 2 milionu korun. Dodávali jsme EPS, EZS, docházkový a kamerový systém, včetně společné televizní antény, jednotného času, strukturované kabeláže a výpočetní techniky.Bauhaus Praha - Čestlice

 

Realizovali jsme EPS a evakuační rozhlas v pražské pobočce řetězce Bauhaus. V následujících letech jsme realizovali další rozšíření EPS v celkové hodnotě několika milionů korun. SurGal Clinic, s.r.o.

Realizovali jsme kompletní slaboproudy pro soukromou kliniku v Brně. Jednalo se o EZS, EPS, SK, CCTV, EVR a EKV. Zakázka přesáhla hodnotu 2 miliony korun.

 

 Nemocnice Znojmo


Do areálu Znojemské nemocnice jsme dodávali elektronickou požární signalizaci Siemens a  evakuační rozhlas. V poslední etapě, která probíha od roku 2013 dodáváme kromě EPS a EVR strukturovanou kabeláž, kamerový systém a systém kontroly vstupu v celkové hodnotě přesahující 8 mil. korun.|

Draka kabely


Realizovali jsme elektrickou požární signalizaci pro areál Draka kabely ve Velkém Meziříčí. Provádíme zde taképravidelné kontroly a revize.

 

 

Banka Creditas

Realizujeme kompletní dodávku SLP na nové pobočky banky Creditas. Mezi lety 2017-2019 jsme realizovali 10 nových míst v hodnotě přesahující 6 mil. korun.