O nás


Firma KELCOM vznikla v roce 1969 v Kanadě v městě WINDSOR, se zaměřením v oblasti zabezpečovací a telekomunikační techniky. V následujících letech využila bohatých  marketingových a pracovních zkušeností, které zúročila v nových firemních pobočkách - Chathane, Saonii a na Floridě v USA.

V roce 1991 přenesla svou sféru zájmů mj. i do Československa , kde nyní působí v ČR a SR více než 20 zastoupení firmy. Každé z těchto zastoupení je připraveno nabídnout klientovi zabezpečovací zařízení špičkové úrovně formou komplexní služby, počínaje poradenským a konzultačním servisem, přes projekční činnost, vlastní montáž a realizaci až po dokonalý záruční a pozáruční servis .

Veškeré aktivity pracovníků firmy motivuje snaha o dokonalé zabezpečení všech přání a požadavků klienta. Krédo firmy je v precizní práci, korektním a mlčenlivém vystupování a jednání všech zaměstnanců. 
Firma je držitelem certifikátu jakosti dle normy  ISO 9001/2001.

Komponenty dodávané naší firmou jsou schválené pro použití v ČR. Pro naše zákazníky zajišťujeme nepřetržitý 24 hodinový servis denně. V případě jakéhokoliv problému, např. s bezpečnostním systémem, vyjíždí okamžitě náš hotovostní technik v kteroukoliv denní nebo noční hodinu.

Jsme českým zástupcem společností, působící v oboru dodávek a montáže veškerých slaboproudých instalací. Snahou naší firmy a všech jejich zaměstnanců je v maximální míře vyhovět všem požadavkům zákazníka.


Důraz klademe na 100% kvalitu všech prováděných prací.

Zaměstnanci firmy jsou vyškoleni přímo ve výrobních závodech nebo u přímých zastoupení dodavatelských společností.

Jsme připraveni vyhovět všem Vašim požadavkům v oblasti slaboproudých instalací a splnit Vám všechny Vaše představy o kvalitních a pružných službách!